100% чудовий продукт (шкіра розацеа)Я точно чекала Ейбіб в K-sisters. Крем Sedum Hyaluron подарував мені друг із Сеула, і це був найкращий літній зволожуючий крем, який я міг мати. І їхня сутність Heartleaf також не розчарувалЧитати далі
skinlabДуже приємна консистенція, як молоко. Я використовувала його під час лікування Роаккутаном, і моя шкіра була достатньо зволожена.
Моя шкіра добре переносить консистенції гелю та лосьйону, вЧитати далі
МаскаЯ використовувала ці маски вранці та чергувала їх з тими, що в рожевій коробці. Сині зволожують, а рожеві – з керамідами. Вони ідеальні, містять багато сироватки, без ароматизаторів. Не подрЧитати далі
Чудовий фундаментОсвіжає шкіру, освітлює її, особисто мені подобається як тональний крем, бо після нанесення трохи липкий, дуже легко наноситься – з густішої рідини перетворюється на "воду" на шкірі та чудовЧитати далі
Це порадує Моя шкіра чомусь не знає смаку тканинних масок, і вони мене здебільшого відлякують, вони залишають досить жирну плівку на моїй шкірі. Потім спробувала ці маски і дуже задоволена, після нанесЧитати далі
Дивовижний зволожуючий кремЦей крем я отримала разом із замовленням на пробу. Я наносила його ввечері перед сном і була приємно здивована 😍 крем, мабуть, найприємніший, який я коли-небудь відчував на своїй шкірі, незЧитати далі
Найкращі маски від цього брендуВже деякий час користуюся текстильними масками цього бренду, найпопулярнішими є ця та Aloe vera, але жодна з інших мене поки не розчарувала. Чудово зволожують, шкіра красива, сяюча і приємнаЧитати далі
Я рекомендую!Маска кольору шкіри з більш сильним ароматом, що, втім, мене не заважало. Добре лягає на обличчя, дірки добре розташовані і досить великі. На обличчя діяла приємно і охолоджуюче, сироватки вЧитати далі
100% чудовий продукт (шкіра розацеа)Я точно чекала Ейбіб в K-sisters. Крем Sedum Hyaluron подарував мені друг із Сеула, і це був найкращий літній зволожуючий крем, який я міг мати. І їхня сутність Heartleaf також не розчарувалЧитати далі