Spokojnosť Maska je super, hlavne po čistení, pekne stiahne póry a zredukuje začervenanie. Navyše ju stačí mať na pleti 3-5 minút a po zotretí je hneď vidno výsledok.
SkveleMaximalna spokojnost pouzivam ja plet 49 mastna dehydrovana 3x do tyzdna na to toner a serum zakoncim kremom a moja plet krasne zjednotena, dcera 19 normalna plet sem tam vyrazky v t-zone vePrečítať viac
Mikroihlickove serumSerum ma príjemnú gélovu konzistenciu, po nanesení jemne štípe. Používam obdeň pri večernej rutine. Pleť je vypnutejsia, zdravší vzhľad, vďaka seru sa lepšie vstrebavaju ďalšie zložky. NabuPrečítať viac
Som spokojnáSkúsila som ho používať a sledovať výsledok 🙂
Často mám problém s vyrážkami na tvári a póry tiež nie sú vždy v najlepšom stave, ale toto sérum používam už 5 dní a som veľmi spokojná 😇🙏
NiPrečítať viac
Najlepší aký som vyskúšala Odporúčam všetkým čo majú rovnaký problém ako ja… ženy po 30tke s vyrážkami na obvode sánky.. používam každý druhý deň a som extrémne spokojná
Môže byťVeľmi hydratuje pleť. Po tom čo som skusila mini sadu od tejto značky medzi ktorými bol aj tento toner, kupila som veľké balenie tohto tonera nakoľko som s ním bola spokojná, zatiaľ zostávamPrečítať viac
Výborný Asi najlepší krém čo som používala na moju problematicku, mastnu plet. Konzistencia, zloženie a hydratácia je úžasná. Plus pôsobí protizápalovo. Odporúčam :)