Nežne voňajúci krém Krém s pumpičkou príjemnej, vpíjavej konzistencie. Jemná vôňa, taká bábätkovská. Používam celú sadu Floria (čistiaca pena, tonikum, esencia, krém) a som spokojná. Pleť vyzerá po týždni užívaPrečítať viac
Vynikajúci olej!Tento čistiaci olej som si už niekoľkokrát objednala. Nielenže mi dokonale čistí pleť, ale ju aj hydratuje. Je bez vône.
Na obrázku je vidieť, že olej sa opäť minul. Musím si kúpiť ďalší.
Skvelý balzamNeštípe v očiach, jemný a veľmi dobre sa zmýva. Ale úplne top je krabicka, s integrovaným vrchnákom a naberačkou. Veľmi praktické! Kupujem znovu.
Nežne voňajúci krém Krém s pumpičkou príjemnej, vpíjavej konzistencie. Jemná vôňa, taká bábätkovská. Používam celú sadu Floria (čistiaca pena, tonikum, esencia, krém) a som spokojná. Pleť vyzerá po týždni užívaPrečítať viac