Som spokojnáKrém má gélovú konzistenciu a je bez parufmácie. Mám normálnu- suchú pleť. Krém krásne zvláčňuje a hydratuje pleť, nezanecháva mastný film, nežmolkuje sa. Ja som s ním spokojná.
Výborný krém na ráno Tento krémik má v sebe všetko, čo moja pleť potrebuje: ceramidy, niacinamid, antioxidanty, výživné oleje, dokonca aj jemný retinoid. Výborný na rozjasnenie pleti a pod spf. Kombinujem ho TW Prečítať viac
Som spokojnáKrém má gélovú konzistenciu a je bez parufmácie. Mám normálnu- suchú pleť. Krém krásne zvláčňuje a hydratuje pleť, nezanecháva mastný film, nežmolkuje sa. Ja som s ním spokojná.