Starsia pletMam 40 rokov, ale krem by som odporucila pre zenu asi 50-60+ rokov. Krem je hutny,dobre premasti a hydratuje. Avsak ja sa rano budim s mastnou zonou pri nose.Mne na moju plet velmi nesadol,aPrečítať viac
Hydratačný make-upTento make-up je veľmi hydratačný a nezaťažuje mi pleť. Na moju citlivú zmiešanú pleť mi super sadol a to ho používam už viac ako rok. Mám najsvetlejší typ a našťastie mi sadol čo sa týka faPrečítať viac
Skvelý produktĽahko sa nanáša, krásne kryje, na pleťi pôsobí prirodzene. Za mňa idealný prodkut na každý deň, len odtieňov by mohlo byť viac hlavne viac s teplým podtónom.
Príjemné sérumSérum je veľmi príjemné, pokožka je po ňom hydratovaná a jemná. Jediné, čo mi na ňom trochu prekáža je jeho vôňa, ktorá ale našťastie nie je silná.
Starsia pletMam 40 rokov, ale krem by som odporucila pre zenu asi 50-60+ rokov. Krem je hutny,dobre premasti a hydratuje. Avsak ja sa rano budim s mastnou zonou pri nose.Mne na moju plet velmi nesadol,aPrečítať viac