Krémový sprejVeľmi príjemná textúra. Používam ho pred mejkapom a vyzerá lepšie, kožná vyrážka zmizla do dvoch dní. Kúpila som si menšiu verziu, ale určite si ju kúpim znova v plnom formáte 😍
10/10Používam tén serum len večer, niekoľko krát do týždňa. Za mňa fajn! Trošku vysušuje pleť, takže 2x po sebe večer nedávam ho. Ale svoj účinok robí. Aj keď nemám veľa rokov, vidim ako aj tie mPrečítať viac
Toner na tvárMám mastnú pleť v T-zóne a tento toner je úžasný produkt na môj problém používam ho vo svojej každodennej rutine a neviem si ho vynachváliť.
PS: kedže mi došiel (samozrejme som si obiednala Prečítať viac