Očný kremik Veľmi ľahký kremik na očné okolie, mám už asi štvrté balenie. Veľmi rýchlo sa vpija. Hneď dokážem maľovať očnú linku, ktorá sa nerozmaze. Niektorá špirála sa odtlači na viečku, ale už viem, Prečítať viac
SuperVyborny ocny krem, ako vidiet pouzivam uz druhe balenie a prve som “vyzmykala” do poslednej kvapky:))) je hutnejsi a velmi hydratacny, prijemny, nesedi na pleti ale netreba to prehanat s mnoPrečítať viac
Dobrý očný krém Krém je príjemný na pleti, je ľahkej konzistencie, nedráždi, ale na mňa príliš ľahký a pod korektor nie, tam sa pýta ešte hutnejší krém, takže za mňa skôr ako krém na noc alebo skombinovať Prečítať viac
Očný krém -gélPríjemný očný krém, je gélovej konzistencie, čo mne osobne vyhovuje,rýchlo sa vstrebe a pekne hydratuje. Môj ranný opuch okolo očí sa po ňom viditeľne zmenší.
Priemerný krémKrém sám o sebe je fajn a možno niekomu inému bude fungovať, ale už ho používam mesiac a nepostrehla som vôbec žiadne výrazné zmeny. Dospela som k názoru, že nemá veľmi zmysel si kupovať očnPrečítať viac