Úžasná 🥰Úžasný produkt, má výbornu mliečnu konzistenciu, stačia mi iba 2 alebo 3 pumpičky na celú tvár a krk. Používam najmä ráno, vyživuje, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva žiaden lepkavý alebo maPrečítať viac
Úžasná 🥰Úžasný produkt, má výbornu mliečnu konzistenciu, stačia mi iba 2 alebo 3 pumpičky na celú tvár a krk. Používam najmä ráno, vyživuje, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva žiaden lepkavý alebo maPrečítať viac