Výborný tonerToner má krásnu bylinkovu vôňu, je redší ako verzia bez parfemov, mám oba, tak to viem porovnať, ten bez vône je viac gelovity, ale krásne hydratuje pleť a jemne vyhladí, výborný produkt😉
oh yesfuu, tak tento krem ma extremne bavi! mam sice zmiesanu plet so sklonom k akne, ale pouzivam dost aktiv, plus vek, proste pokozka si zacina pytat vyzivnejsie veci a this is it babyyy. ma zauPrečítať viac
OlejKupu odporucam, super konzistencia, plet je vycistena, dokonale hladká, pory eliminovane. Pleť nie je stiahnutá, ale hydratovana. Trochu nevhodne davkovanie, pri ktorom vyjde ovela viac prodPrečítať viac
OMG🌶️Fuu hned po prvóm natretí to páli a veľká chyba keď sa omylom toho dotknete jazykom ale exekt to má brutálny. Uplne sú potom také plné a peknéj prirodzenej farby. Ak nezvládate moc bolesť taPrečítať viac