Tricicabarrier relief creamTento krém mi perfektne sadol. Výborne priľne k pleti. Pleť je hneď upokojená, zjednotená a hydratovaná. Konzistencia je niečo medzi krémom a gélom. Rada odporúčam ďalej.
Topka!Zamilovala som si vzorku a potom kupila celu flasticku. Je to prva esencia, na ktoru sa kazdy vecer tesim, ze si ju nanesiem, lebo sa rychlo vsaje, spravi silky smooth pokozku a k tomu vsetkPrečítať viac
MaskaKúpila som si na skúšku, maska má príjemnú textúru, dobre sa nanáša priľne skoro okamžite k pleti. Netrhá sa. Mám citlivejšiu pleť a po maske nenastali žiadne podráždenie. Pleť je jemná a hyPrečítať viac
Zázrak Už dlhé roky bojujem cez chladné mesiace zo šupinkami na pleti no tento produkt to vybojoval za mňa. Táto nočná maska je jednoducho zázrak, ľahko sa nanáša, má príjemnú nelepivú konzistenciuPrečítať viac
Vitamin 75 Maximizing Cream - odporúčam :)Tento krémik som dostala ako vzorku pri poslednom nákupe u ksisters a hneď po prvom použití som si ho zamilovala a objednávam si celé balenie 50 g. Vôňa je veľmi jemná a príjemná, textúra krPrečítať viac
Cistiaca penavyborny produkt na cistenie, odlicenie pleti. Ma kremovu konzistenciu, staci ho naozaj malicko a velmi dobre peni po pridani vody. Mne toto balenie vydrzalo vyse 7 mesiacov! pomer cena a kvaPrečítať viac
Perfektná esencia!Moja prvá od Mary&May a musím uznať že je fakt perfektná! Po zahrkaní fľaškou sa zamieša a vznikne taká krémová tekutá zložka, ktorá po nanesení na pleť dodáva pleti glowy a glossy efekt 😍 Prečítať viac
Priemerný krémKrém sám o sebe je fajn a možno niekomu inému bude fungovať, ale už ho používam mesiac a nepostrehla som vôbec žiadne výrazné zmeny. Dospela som k názoru, že nemá veľmi zmysel si kupovať očnPrečítať viac
Super kremKrém je perfektný.
Mám veľmi citlivú pleť, tento krém ju krásne upokojí. Konzistenciu mám rada a stačí ho naozaj málo na celú tvár, používam ho každý deň.
Odporúčam, som spokojná. :)
SérumPoužívam ho krátko, ale už teraz viem, že je skvelé. Sťahuje póry a na moju momentálne zmiešanú a trochu problematickú pokožku je naozaj výborné, upokojuje a má nevtieravú jemnú vôňu