Dr.Hedison-očný krém ako od doktoraDetailný jemný aplikátor dám presne tam,kam potrebujem,teda aj do vrások a kruhov pod očami .Krem je tuhý na 1.dojem,ale stačí ho máličko a krásne zamatovo sa rozotrie do stratena.Je bez lesPrečítať viac
Čierne bodky naozaj zmiznú Produkt ma taký mentolový nádych. Keď ho nazriete, tak zhrubne a potom viete vlhkou kefkou krúživými pohybmi odstrániť póry. Používam ho najviac na nos a okolie nosa a už po prvom použití vyPrečítať viac
Veľmi príjemný krémKonzistencia akurát, ani nie príliš hustý ani riedky. Vôňa yuja (yuzu) je celkom výrazná, mne osobne to nevadí, ale ak nemáte s týmto zvláštnym citrusom skúsenosť, odporúčam najprv zistiť, aPrečítať viac
Rozkošné 😍Sadu som si kúpila na vyskúšanie, zatiaľ som spokojná používam všetko spolu🥰 odporúčam kto chce vyskúšať tuto značku si zakúpiť tuto sadu ❤️ navyše veľmi pekne zabalené🥰