Відмінно та практичноЯ використовую цей стік вдень для оновлення SPF-шару, а також для макіяжу. Стік має приємну консистенцію, не залишає білого нальоту, тільки блиск, і дійсно має обіцяний охолоджувальний ефектЧитати далі
Досить добреПробувала тонік 3 тижні, він зволожує і пом'якшує шкіру. Але в будь-якому випадку Кантанелла, на мій погляд, була кращою і особливо не так ароматизована.
желеууууууууудуже хороший крем, який не подразнює мою чутливу шкіру та чудово зволожує. має дуже приємну текстуру желе, але я не впевнений, як він працює на комбінованій частині моєї шкіри, я думаю, що вЧитати далі