МаскаКупила на пробу, маска має приємну текстуру, добре наноситься та майже одразу лягає на шкіру. Не рветься. У мене чутлива шкіра, і після маски не було подразнення. Шкіра після використання м’Читати далі
Очищувальна оліяЯ ніколи не пробувала двофазне очищення шкіри, і оскільки в мене є сироватка та крем з цієї лінійки, я також обрала цю олію. У мене чутлива та комбінована шкіра, лоб жирний, тому я дуже ретеЧитати далі
Тонкий олівець зверху з дуже натуральними відтінками.Тонкий олівець з дуже натуральними відтінками. Він дійсно створює лінії тонкі, як волоски на бровах, тому він не надасть вам ефекту «двірників вантажівки», а гарних, природних брів.
Єдиний Читати далі
ДивовижноНарешті бальзам для зняття макіяжу, який чудово знімає макіяж, залишаючи шкіру дуже м’якою та зволоженою. Після масажу носа, підборіддя та щік забруднення також виходять з пор. Найголовніше,Читати далі
Ідеальна сутність!Мій перший засіб від Mary&May, і мушу визнати, що він справді ідеальний! Після струшування пляшечки він змішується та утворює кремоподібний рідкий інгредієнт, який при нанесенні на шкіру надЧитати далі
Сяюча шкіраЯ вже деякий час користуюся цією есенцією, і вона мені дуже подобається. Після його використання моя нормальна шкіра сяє і виглядає як порцеляна. Есенція має приємну кремову текстуру та освіЧитати далі
Найкращий гель-кремЯ вражений цим гелем. Ідеально підходить для літнього дня, моя шкіра ще ніколи не була такою м'якою, як після його нанесення. У мене закінчується, і я замовлю ще раз. Абсолютно найкраще!