Нічний крем з ретиноломЯ користуюся цим кремом вже два роки, це був мій перший корейський продукт, і я не можу від нього відмовитися. Використовую його ввечері, з ним треба навчитися працювати, він швидко вбираєтьЧитати далі
Супер кондиціонерЯ використовую його разом із шампунем для пошкодженого волосся, і це чудове поєднання! Моє волосся блискуче та легко розчісується. Особисто мені подобається запах кондиціонера, його консистеЧитати далі
Відмінно та практичноЯ використовую цей стік вдень для оновлення SPF-шару, а також для макіяжу. Стік має приємну консистенцію, не залишає білого нальоту, тільки блиск, і дійсно має обіцяний охолоджувальний ефектЧитати далі