ТонерЧудовий тонік. Моя шкіра повністю суха після вмивання, але після нанесення тоніка вона знову дихає. У мене вже є ще один флакончик вдома про запас.
супер маскаЯ користуюся нею лише нещодавно, але для мене це чудова маска, моя шкіра дуже приємна після її використання. А бонус у тому, що вона не викликала жодного почервоніння чи печіння на моїй чутлЧитати далі
Заводський тонер Village 11Цей тонік – абсолютний "маст-хев" для кожного (не лише корейського) догляду за красою. Він дуже ніжний, робить саме те, що обіцяє – відновлює втрачений баланс шкіри та надає їй здорового сяйЧитати далі
Я рекомендуюЯ купила цю пінку вже вдруге. Вона справді велика, і невеликої кількості достатньо для створення густої піни, тому упаковки вистачає на дуже довго. Пінка забезпечує ніжне очищення. Ви дійсноЧитати далі
AXIS-Y Spot The Difference засіб для виправлення недоліківСироватка для місцевого застосування від акне досить непогана, вона в основному виконує те, що обіцяє, але, мабуть, я очікувала трохи більшого. Вона зменшить подразнення, почервоніння та загЧитати далі
Я рекомендуюЯ замовила продукцію Harahuru і одразу закохалася в неї, рекомендую маску всім, ставлю 10. Швидке оброблення замовлення та ще швидша доставка.
шампуньПишу цей відгук після 2 тижнів та багаторазового використання. Я задоволена продуктом! У мене є проблеми та часто виникає лупа від різних брендів, поки що здається, що цей мені підходить. РеЧитати далі
Суперпробний набірДуже гарна упаковка для тестування продуктів. Мені в першу чергу сподобалася сироватка, яка гарно пахла, швидко вбиралася та надавала шкірі сяйва. 🙂
Супер!!!Дуже м’які та приємні подушечки для щоденного використання. Шкіра не пече після їх використання, вона заспокоюється, зволожена та виглядає чистішою. Почервоніння зменшується, а дрібні недоліЧитати далі
Чудовий шампуньІдеальний шампунь. У мене алергія і дуже жирна шкіра голови. Зазвичай мені доводиться мити волосся щодня, але з цим шампунем моє волосся довше залишається свіжим, а шкіра голови не свербить Читати далі
ТонерЧудовий тонік. Моя шкіра повністю суха після вмивання, але після нанесення тоніка вона знову дихає. У мене вже є ще один флакончик вдома про запас.
супер маскаЯ користуюся нею лише нещодавно, але для мене це чудова маска, моя шкіра дуже приємна після її використання. А бонус у тому, що вона не викликала жодного почервоніння чи печіння на моїй чутлЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу