МаскаОтримала маску як подарунок-пробник, але вона справді чудова, консистенція, запах, єдине, що мене відлякує, це ціна, хоча я ще не пробувала подібну маску, можливо, співвідношення ціни та якоЧитати далі
Kaine - гель для вмивання обличчяМій улюблений гель, у мене вже третя упаковка, добре очищає шкіру, особливо не щипає очі, довго тримається. Однозначно рекомендую 🙂
тонерЗараз я використовую цей тонік для жирної шкіри з розширеними порами.
Тонік дуже приємний, водянистий. Шкіра після нього підтягується, а пори звужуються. Але протягом дня шкіра все одно жирЧитати далі