Емульсія Коксир👱🏻♀️💜 Одна з моїх улюблених емульсій. Пахне дуже приємно, дуже ніжно, як кокосовий відтінок, легкий, не липкий. Рекомендую, буду замовляти ще.
Коксір - крем для очейДорогі K-Сестри, я отримала від вас зразок крему для очей Corix і, чесно кажучи? Вау! Саме завдяки цьому невеликому зразку я згодом його замовила, і сьогодні я знаю, що це було одне з найкраЧитати далі
Антивікова сироватка для обличчя з пептидамиЯ користуюся ним вже понад 2 місяці, і в поєднанні з кремом і ретинолом після регулярного використання я бачу результати. Мої зморшки навколо губ і очей зникли, але глибші зморшки поки що неЧитати далі
ЕмульсіяЧудовий продукт, моя шкіра суха і після нього вона залишається зволоженою. Емульсія приємно пахне, вона рідка, легко наноситься завдяки упаковці. Я використовую її як вранці, так і ввечері, Читати далі
Чудовий кремКрем має скоріше гелеподібну текстуру, але все одно чудово зволожує шкіру та забезпечує необхідне живлення. Як на мене, це найкращий варіант для літа.
Чорний равликСироватка має гелеву консистенцію, легко наноситься та швидко вбирається. Поки що я не помітила жодних змін щодо дрібних зморшок, але їх у мене небагато, і це довготривала боротьба. Тож вау-Читати далі
Обов'язково матиМаска, яку ви повинні мати. Маска чудово зволожує, особисто я наношу її замість нічного крему, вранці шкіра молодша, гладенька, м'якша. Бонусом є приємний аромат. Цього пакету вистачить на рЧитати далі
Емульсія Коксир👱🏻♀️💜 Одна з моїх улюблених емульсій. Пахне дуже приємно, дуже ніжно, як кокосовий відтінок, легкий, не липкий. Рекомендую, буду замовляти ще.