Нічна маскаСупер маска. Зволожує, якщо не хочете використовувати її вночі, можете залишити на 3-4 години, щоб вона як слід висохла, і ви все одно матимете гарне сяйво. Також можу рекомендувати її чоловЧитати далі
Найкращий крем коли-небудьНайкращий крем, який я коли-небудь мала, запах такий трав'яний та лікувальний, але мені подобається. Дивовижна текстура, він чудово вбирається, шкіра чудово зволожена, сяє, і загалом він менЧитати далі
10/10Я використовую сироватку лише ввечері, кілька разів на тиждень. Мені підходить! Вона трохи підсушує шкіру, тому я не наношу її двічі поспіль ввечері. Але вона виконує свою роботу. Хоча я вжеЧитати далі
СуперзволоженняРозмір упаковки вражає, як і сам продукт. Я не використовую його щодня, але 2-3 рази на тиждень. Тоді я використовую його замість крему. Підходить для жирної шкіри, продукт зовсім не обтяжуєЧитати далі
Чудово з вершкамиЯ використовую його, змішавши 1:1 з потрійним колагеновим кремом, і це дивовижне поєднання... Він дуже добре зволожує, добре вбирається та залишає приємне відчуття на шкірі.
дуже приємний легкий кремПродукт приємно здивував мене своїм ніжним ароматом. Люди, які не люблять надто парфумовані креми, точно оцінять це. Склад ніжний, щось середнє між гелем та молочком. Якщо нанести краплю на Читати далі
Гідрогелеві патчі для очей з гіалуроновими пептидами Dark Benone Peptide 9 ампулЯ обожнюю посилки від ksisters. Товари доставляють експрес-швидко в гарній упаковці. Повні подарунків та бонусів. Я замовила різні гідрогелеві подушечки під очі. Я використовую їх щодня, кожЧитати далі
Пептидний токсинЯ використовую його неодноразово, тонік швидко закінчується, сироватки та крему вистачає надовго. При регулярному використанні шкіра вимикається та перебуває у чудовому стані.
Сеул 1988Сироватка Retinal приємна, вона не подразнює мою чутливу шкіру, але я наношу її в поєднанні зі зволожуючою сироваткою до та зволожуючим кремом після. Консистенція кремова та добре вбираєтьсяЧитати далі
Нічна маскаСупер маска. Зволожує, якщо не хочете використовувати її вночі, можете залишити на 3-4 години, щоб вона як слід висохла, і ви все одно матимете гарне сяйво. Також можу рекомендувати її чоловЧитати далі
Найкращий крем коли-небудьНайкращий крем, який я коли-небудь мала, запах такий трав'яний та лікувальний, але мені подобається. Дивовижна текстура, він чудово вбирається, шкіра чудово зволожена, сяє, і загалом він менЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу