Коксір - крем для очейДорогі K-Сестри, я отримала від вас зразок крему для очей Corix і, чесно кажучи? Вау! Саме завдяки цьому невеликому зразку я згодом його замовила, і сьогодні я знаю, що це було одне з найкраЧитати далі
ЕмульсіяЧудовий продукт, моя шкіра суха і після нього вона залишається зволоженою. Емульсія приємно пахне, вона рідка, легко наноситься завдяки упаковці. Я використовую її як вранці, так і ввечері, Читати далі