СітківкаЯ спробувала його за рекомендацією кількох людей. Я вже спробувала його на подругі, і він освітлив зону під очима. Коли стільки людей його хвалили, я захотіла спробувати, бо хотіла почати з Читати далі
Сеул 1988Сироватка Retinal приємна, вона не подразнює мою чутливу шкіру, але я наношу її в поєднанні зі зволожуючою сироваткою до та зволожуючим кремом після. Консистенція кремова та добре вбираєтьсяЧитати далі
Крем-гель для очейПриємний крем для очей, має гелеву консистенцію, що особисто мені підходить, швидко вбирається та добре зволожує. Після його використання помітно зменшуються ранкові набряки навколо очей.
СироваткаЯ тестую сироватку вже тиждень, і після нанесення на шкіру залишається дуже приємне відчуття гладкості. Вона дуже добре вбирається та поєднується з іншими продуктами цього бренду. Піпетка зрЧитати далі
СітківкаЯ спробувала його за рекомендацією кількох людей. Я вже спробувала його на подругі, і він освітлив зону під очима. Коли стільки людей його хвалили, я захотіла спробувати, бо хотіла почати з Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу