дуже приємний легкий кремПродукт приємно здивував мене своїм ніжним ароматом. Люди, які не люблять надто парфумовані креми, точно оцінять це. Склад ніжний, щось середнє між гелем та молочком. Якщо нанести краплю на Читати далі
Нічний крем з ретиноломЯ користуюся цим кремом вже два роки, це був мій перший корейський продукт, і я не можу від нього відмовитися. Використовую його ввечері, з ним треба навчитися працювати, він швидко вбираєтьЧитати далі
дуже приємний легкий кремПродукт приємно здивував мене своїм ніжним ароматом. Люди, які не люблять надто парфумовані креми, точно оцінять це. Склад ніжний, щось середнє між гелем та молочком. Якщо нанести краплю на Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу