СуперМені дуже сподобався цей крем. Він має приємну, м’яку текстуру, швидко вбирається та не залишає жирної плівки. Шкіра після нього чудово зволожена та м’яка. Я також ціную його ніжний склад з Читати далі
Мій улюблений крем на літоУ мене жирна та проблемна шкіра, тому велика проблема знайти щось на літо, коли я наношу його 10 разів. Але цей крем чудовий. Перевага в гелево-кремовій структурі. Залежно від потреб шкіри, Читати далі
дуже приємний легкий кремПродукт приємно здивував мене своїм ніжним ароматом. Люди, які не люблять надто парфумовані креми, точно оцінять це. Склад ніжний, щось середнє між гелем та молочком. Якщо нанести краплю на Читати далі
Господь досконалий.Коли я вперше відкрила крем, я була в стані німого подиву – негативного. Він схожий на сперму.
Я не розчарувалася, також завдяки його приємному запаху. Після використання результат видно вжеЧитати далі
Приємний кремКрем легкий, добре вбирається, має приємний м’який аромат і більше схожий на гель. Порівняно з іншими кремами, які я мала, він менш зволожує, тому я наношу його вранці, а ввечері — щось більЧитати далі
Я рекомендуюЯ регулярно використовую його щовечора вже близько тижня, і він чудово зволожує шкіру навколо очей. Я купила його головним чином через кола під очима. Я не бачу суттєвих змін, але це ще раноЧитати далі
Відмінний зволожувальний кремЦей крем від Mizon – мій новий улюблений засіб у моєму догляді за шкірою! Він містить до 90% фільтрату секрету чорного равлика + ніацинамід і 20 екстрактів чорних рослин, що робить шкіру чудЧитати далі
Справді сяєЯ купила цей тонік, щоб зволожити свої щоки типу "апельсинової кірки". Він справді зволожує та надає шкірі скляного відтінку, особливо після третього шару. Мій попередній тонік був як вода, Читати далі
СуперМені дуже сподобався цей крем. Він має приємну, м’яку текстуру, швидко вбирається та не залишає жирної плівки. Шкіра після нього чудово зволожена та м’яка. Я також ціную його ніжний склад з Читати далі
Мій улюблений крем на літоУ мене жирна та проблемна шкіра, тому велика проблема знайти щось на літо, коли я наношу його 10 разів. Але цей крем чудовий. Перевага в гелево-кремовій структурі. Залежно від потреб шкіри, Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу