приємноТонер прийшов мені на пробу. Сподобалося, шкіра після нього залишилася трохи липкою, але блискучою. У мене чутлива шкіра, але мене ніде не різало.
СироваткаЧудова сироватка, я звикла до сироваток інших брендів. Однак, зараз я більше задоволена цією від Mizon. Вона густіша та добре вбирається в шкіру. Також хвалю те, що на шийці пляшечки є пломбЧитати далі
15/10Мені дуже подобається! Якби мені довелося обрати лише один продукт з корейської косметики, це була б ця сироватка. Я отримала її як пробник із замовленням і одразу ж замовила. Для мене це ТОЧитати далі
Відмінний зволожувальний кремЦей крем від Mizon – мій новий улюблений засіб у моєму догляді за шкірою! Він містить до 90% фільтрату секрету чорного равлика + ніацинамід і 20 екстрактів чорних рослин, що робить шкіру чудЧитати далі
Дуже добреПодушечки для очей справді гарні, що для мене важливо, вони не печуть після нанесення, з чим я стикалася з іншими брендами, і найголовніше, вони добре тримаються, не ковзають по обличчю та гЧитати далі
Приємний крем для очейКрем дуже приємний на шкірі, я також використовую його над верхньою губою та зморшками від сміху, добре вбирається, легкий, не подразнює, рекомендую.
Нічна маска MIZONКупила нічну маску за рекомендацією подруги і не пошкодувала. Я використовую його кілька разів на тиждень протягом кількох місяців. Має легку гелеподібну текстуру, яка мені дуже підходить длЧитати далі
Підходить для зимиКрем прийшов мені на пробу, вистачило на 3 використання. Швидко вбирається, шкіра розгладжується і стає гарно бархатистою. Однак моя шкіра надзвичайно жирна, і після нанесення на ній залишалЧитати далі
ЗразокЯ отримав зразки цієї марки. Нічний крем для мене абсолютно топ... легкий, не залишає білої плівки... Абсолютно топ для мене... Я теж обов'язково замовлю цю велику упаковку🫶
приємноТонер прийшов мені на пробу. Сподобалося, шкіра після нього залишилася трохи липкою, але блискучою. У мене чутлива шкіра, але мене ніде не різало.