Приємна сироваткаСироватка дуже приємна, шкіра після використання зволожена та м’яка. Єдине, що мене трохи турбує, це її аромат, який, на щастя, не сильний.
Старіша шкіраМені 40 років, але я б рекомендувала крем жінкам віком від 50 до 60+ років. Крем густий, добре зволожує та живить. Однак, я прокидаюся вранці з жирною ділянкою біля носа. Він не дуже підійшоЧитати далі
Балансуючий крем Enough Premium 8 Peptide Sensation ProЦей крем має густішу, насиченішу текстуру, але він все одно дуже добре розподіляється та вбирається. Залишає приємну, м’яку плівку на шкірі – шкіра виглядає гладкою, насиченою та м’якою.
ВінЧитати далі