супер Маю цей крем вже 3 рази :) Я використовую його в основному для уніфікації шкіри, так як у мене завжди залишаються пігментні плями після прищів :). Можу тільки рекомендувати, він не має зайвоЧитати далі
Досить добреПробувала тонік 3 тижні, він зволожує і пом'якшує шкіру. Але в будь-якому випадку Кантанелла, на мій погляд, була кращою і особливо не так ароматизована.
супер Маю цей крем вже 3 рази :) Я використовую його в основному для уніфікації шкіри, так як у мене завжди залишаються пігментні плями після прищів :). Можу тільки рекомендувати, він не має зайвоЧитати далі
Досить добреПробувала тонік 3 тижні, він зволожує і пом'якшує шкіру. Але в будь-якому випадку Кантанелла, на мій погляд, була кращою і особливо не так ароматизована.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу