Príjemný relax, osvieženie Masku som si užila, pleť po nej ostala prijemne hydratovaná. Mám citlivú pokožku a často sa mi stáva že po novo-vyskúšanom kozmetickom produkte začervenám, v horších prípadoch sa vyhádžem a Prečítať viac
Skvela vydrzAk vahate, skuste lebo stoji za tu cenu. Dlha vydrz, nevysusuje. Mam farbu PK004, studena ruzovo-fialova (idealna pre studeny ton pleti). Odfotila som pre porovnanie aj s inou znackou lebo nPrečítať viac
Čistiaca pena Milujem 😍jemná pena pri ktorej mám pocit , ze mám pleť v satenovej emulzii, vonia krásne , povodne kúpená manželovi , lebo neobľubujem čistiace peny ale toto som mu cmajzla:)
Krém Krém používam len krátko no musím uznať je neskutočne hydratuje. Trošku mi vadí ta ta vôňa ale pomaly si zvykam nieje to moc silné. Plus to ma krásne balenie a ľahko sa nanáša. Odporúčam na Prečítať viac
Veľmi dobré Vankúšiky pod oči sú fakt dobré, čo je pre mňa dôležité, že má po nanesení nič nepáli,čo som zažila pri iných značkách a hlavne pekne držia, nekĺžu po tvári a pekne vyhladzujú očné okolie, oPrečítať viac
Najlepšie sérumMoje vlasy boli v žalostnom stave - suché a krepovité a vyskúšala som všetko možné, od olejov cez rôzne séra, keratíny, všetko. Nič nefungovalo. Toto je jediné sérum, ktoré moje vlasy dalo dPrečítať viac
Kojic acid serumKonečne sérum s kyselinou kójovou. Jediná vec, čo mi zabrala na pigmentové škvrny. Minula som zatiaľ asi 1/2 balenia a naozaj vidím cca 50% zlepšenie
Dokonale vyživujúcaTáto maska je neuveriteľna výživná. Na prvý dotyk nie z nej nekvapká toľko tekutiny, ako z iných masiek, ale už po pár minútach si moja velmi suchá a citlivá plet doslova "rochní" od blahaPrečítať viac
Maska z ryžeMaska počas používania neštípala, bola príjemná chladivá. Po jej použití som mala tvár hladkú a hydratovanú, zjednotila mi tón pleti a pleť sa mi mastila menej. Nezostal mi po nej na tvári žPrečítať viac
OdporúčamMaska s vôňou byliniek dobre priľňala na tvár, počas používania bola príjemná chladivá a pleť ma počas jej používania neštípala. Po jej použití som mala tvár hladkú a hydratovanú, zjednotilaPrečítať viac
Vhodný na zimuKrém mi prišiel ako vzorka, vydržal na 3 použitia. Rýchlo sa vstrebe, pokožka je vyhladená a krásne zamatová. Moja pleť je však extrémne mastná a po nanesení ostal lepkavý film, ktorý som maPrečítať viac
Príjemný relax, osvieženie Masku som si užila, pleť po nej ostala prijemne hydratovaná. Mám citlivú pokožku a často sa mi stáva že po novo-vyskúšanom kozmetickom produkte začervenám, v horších prípadoch sa vyhádžem a Prečítať viac
Skvela vydrzAk vahate, skuste lebo stoji za tu cenu. Dlha vydrz, nevysusuje. Mam farbu PK004, studena ruzovo-fialova (idealna pre studeny ton pleti). Odfotila som pre porovnanie aj s inou znackou lebo nPrečítať viac
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.
Prihlásením potvrdzujem, že súhlasím s podmienkami ochrany Obchodné Podmienky