TonerNádherný produkt, nechápala som, prečo som ho predtým potrebovala, ale teraz sa bez neho nezačína ani jedno ráno, ďakujem, že ste mi ho otvorili👍🏽✨🙏
Skvelá gelová konzistencia ❤️ Kúpila som tento produkt pre dcéru. Veľmi si ho chváli! Tonery majú zvyčajne vodovo-riedku konzistenciu, ale tento produkt je viac gélový, nerozteká sa pomedzi prsty, skvelo hydratuje, jemnePrečítať viac
Nepraktické balenieSamotnému toneru nemám čo vytknúť. Je jemný, rýchlo sa vstrebáva a má príjemnú nenápadnú vôňu. Pokožku nedráždi. Myslím,že sa super hodí na citlivú pleť. Negatívom je jeho balenie - fľaštičkPrečítať viac
TonerNádherný produkt, nechápala som, prečo som ho predtým potrebovala, ale teraz sa bez neho nezačína ani jedno ráno, ďakujem, že ste mi ho otvorili👍🏽✨🙏