Najlepsi gel-kremZ tohto gélu som v úžase. Na letný deň ideálny, nikdy som nemala tak jemnú pleť ako po jeho nanesení. Už mi dochádza a objednám si ho znova. Úplný top!
Skvelý krém S týmto krémom so veľmi spokojná, používam ho na noc, nakoľko je naozaj výživný, nie je ale ťažký, mastný na pleti príjemný, mám suchú, citlivú pleť a37 rokov, odporúčam je skvelý
Tricicabarrier relief creamTento krém mi perfektne sadol. Výborne priľne k pleti. Pleť je hneď upokojená, zjednotená a hydratovaná. Konzistencia je niečo medzi krémom a gélom. Rada odporúčam ďalej.
Retinol nočný krémTento krém používam už dva roky, bol to môj prvý kórejský produkt a nemôžem naňho dopustiť. Používam ho večer, treba sa s ním naučiť pracovať, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva glow finish. RáPrečítať viac
Krém za výhodnú cenuTento krém má klasickú ľahkú krémovú konzistenciu. Dobre hydratuje, rýchlo sa vstrebáva a počas celého dňa zanecháva kožu s príjemným pocitom hydratácie. Nieje zbytočne parfumovaný. Myslím sPrečítať viac
Emulzia na pleť Táto emulzia ma očarila svojou konzistenciou.
Môže sa použiť aj miesto séra keďže pleť aj krásne zhydratuje a rozžiari. 🧡👍
Rozjasňující účinok som si zatiaľ ešte nevšimla keďže používam krPrečítať viac
Vynikajúce a praktické Túto tyčinku používam počas dňa na obnovovanie vrstvy spf, aj na make up. Tyčinka má príjemnú konzistenciu, nezanecháva biely povlak, iba lesk a naozaj má sľúbený chladiaci účinok. TaktiPrečítať viac
Najlepsi gel-kremZ tohto gélu som v úžase. Na letný deň ideálny, nikdy som nemala tak jemnú pleť ako po jeho nanesení. Už mi dochádza a objednám si ho znova. Úplný top!