Ніжний пілінгЦей продукт не містить штучних кульок, як більшість інших скрабів. Після масажу гелю-пілінгу на шкірі продукт починає «згортатися» в грудочки, які створюють ефект відлущування. Як на мене, вЧитати далі
Тонер BentonТонік має водянисту текстуру, яка швидко вбирається та не залишає відчуття липкості на обличчі.
Він непоганий, але в мене були й кращі тоніки.
Супер маскаМаска чудова, моя шкіра після неї чудова. У мене суха шкіра, і я дуже задоволена. І маска чудово наноситься на обличчя (особливо навколо носа та рота). Я використовую решту маски з упаковки Читати далі
Найкращий крем/маска для снуЦей крем – мій святий Грааль, це вже моя п'ята упаковка. Чудово підходить для сухої або зневодненої шкіри, чудово зволожує, а вранці ви прокидаєтеся з зволоженою шкірою! Якщо ви любите густіЧитати далі
Досить добреПінка непогана, мені здається, що її вистачило на досить довгий час. Знімаю одну зірку, бо в мене жирне чоло, і мені здається, що сама пінка не дуже добре його очистила. Але якщо у вас чутлиЧитати далі
Супер тонерТонік має водянисту консистенцію з розпилювачем, що чудова ідея. Він дуже легко наноситься, швидко вбирається та залишає шкіру чудово зволоженою 👌 Я купую його неодноразово
ТОПЦю маску з миттєвим ефектом я включаю в топ масок разом з hedera helix.
Незважаючи на те, що я не маю проблеми з почервонінням, я спробувала маску з цікавості, і вона дуже хороша!
Рідина з Читати далі
Чудові пов'язки для очейЧудові патчі під очі, чудово зволожують і не сповзають! Дуже подобається :)) Обов'язково замовлю їх знову, чудовий аксесуар для повільного ранку ☕️
Рекомендую, змішана шкіраДуже хороша маска, як і всі інші з цього асортименту. Після нього шкіра стає сяючою та гладкою. Легке поводження. Красива обкладинка, яка відразу впадає в очі :)
Ніжний пілінгЦей продукт не містить штучних кульок, як більшість інших скрабів. Після масажу гелю-пілінгу на шкірі продукт починає «згортатися» в грудочки, які створюють ефект відлущування. Як на мене, вЧитати далі
Тонер BentonТонік має водянисту текстуру, яка швидко вбирається та не залишає відчуття липкості на обличчі.
Він непоганий, але в мене були й кращі тоніки.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу