Masla була topМоя перша гідрогелева маска. Чудово, моя шкіра була приємно зволоженою і такою свіжою :) і мені дуже подобається форма цієї маски, вона мені підходить більше ніж платні :)
сироваткаЯ часто замовляю сироватку, вона добре зволожує, не обтяжує мене зайво, для мене як алергіка вона просто чудова, я також використовую її на руках під крем, вона в мене під рукою, на роботі, Читати далі
Нічний крем з ретиноломЯ користуюся цим кремом вже два роки, це був мій перший корейський продукт, і я не можу від нього відмовитися. Використовую його ввечері, з ним треба навчитися працювати, він швидко вбираєтьЧитати далі
Гарний крем для очейКрем приємний на шкірі, має легку консистенцію, не подразнює, але для мене він занадто легкий і не підходить під консилер, потрібен ще густіший крем, тому для мене він більше схожий на нічниЧитати далі
Змивна маска з гіалуроновою кислотою Mary & May RoseМаска гарна, але не диво, як я читала у відгуках тут... Звичайна маска. Вона може зволожити шкіру, але ефект триває максимум до другого дня. А ще я використовую тонік під неї та тканинну масЧитати далі
Гідрогелеві патчі для очейЦі патчі чудові – мегаупаковка. Вони більші, ніж я очікувала, і покривають більшу ділянку навколо очей. Вони як моя друга шкіра – коли я їх наношу, я навіть не помічаю їхнього впливу, але реЧитати далі
Цистиака пенісЧудовий засіб для очищення та зняття макіяжу. Має кремову консистенцію, потрібно зовсім небагато, і після додавання води він дуже добре піниться. Цієї упаковки мені вистачило на понад 7 місяЧитати далі
Чудові патчіЦі пов’язки під очі – найкращі, які я коли-небудь мав. У мене дуже фіолетові плями під очима, і я помітив зменшення після першого використання. Пластирі тримаються ідеально, і мені не потрібЧитати далі
Досить добреПробувала тонік 3 тижні, він зволожує і пом'якшує шкіру. Але в будь-якому випадку Кантанелла, на мій погляд, була кращою і особливо не так ароматизована.
Masla була topМоя перша гідрогелева маска. Чудово, моя шкіра була приємно зволоженою і такою свіжою :) і мені дуже подобається форма цієї маски, вона мені підходить більше ніж платні :)
сироваткаЯ часто замовляю сироватку, вона добре зволожує, не обтяжує мене зайво, для мене як алергіка вона просто чудова, я також використовую її на руках під крем, вона в мене під рукою, на роботі, Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу