💆♀️маска приємно охолоджувала, освіжала, а шкіра після неї гарно "присмоктувалася" ☺️ мою жирну шкіру, схильну до прищів, це не заважало. на очах не спала. відмінне співвідношення ціна-якість. Читати далі
Приємна есенціяЯ отримала його в подарунок при покупці. Мене здивувала консистенція з дрібними частинками, але він добре вбирається в шкіру. Через саліцилову кислоту моїй шкірі спочатку довелося звикнути, Читати далі
Максимальне задоволенняКрем чудовий, легкий, дуже добре вбирається, шкіра м'яка та еластична. Має дуже ніжний аромат. Задоволена!!! Однозначно рекомендую.
Чудовий крем для очейЧудовий крем від чудового бренду, який мені дуже подобається. Велика упаковка, тому крем тримається дуже довго. Зона навколо очей зволожена та пружна, а зморшки також менш помітні.
РекомендуЧитати далі
текстильна маска равликаМоя улюблена тканинна маска! Вона чудово зволожує, має трохи густішу текстуру, ніж інші маски, краще тримається на обличчі та довше зволожує. Дуже рекомендую, чудова за таку ціну.
Садиба КремЯ вперше спробувала цей крем і весь асортимент, коли мені їх прислала моя донька з Канади, я була настільки в захваті від ефекту, що я інтенсивно шукала, чи можна його купити навіть у СловачЧитати далі
Улюблена маска Я знайшла цю маску в упаковці проти старіння, де були різні маски. Але цей мені відразу підійшов. Шкіра після нього чудово ніжна та гладка.
💆♀️маска приємно охолоджувала, освіжала, а шкіра після неї гарно "присмоктувалася" ☺️ мою жирну шкіру, схильну до прищів, це не заважало. на очах не спала. відмінне співвідношення ціна-якість. Читати далі
Приємна есенціяЯ отримала його в подарунок при покупці. Мене здивувала консистенція з дрібними частинками, але він добре вбирається в шкіру. Через саліцилову кислоту моїй шкірі спочатку довелося звикнути, Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу