Гараздвикористовую як зразок, поки не можу сказати нічого поганого, приємна консистенція, я думаю, що якщо я буду використовувати його довше, я побачу результати.
Приємна сироваткаСироватка дуже приємна, шкіра після використання зволожена та м’яка. Єдине, що мене трохи турбує, це її аромат, який, на щастя, не сильний.
Гараздвикористовую як зразок, поки не можу сказати нічого поганого, приємна консистенція, я думаю, що якщо я буду використовувати його довше, я побачу результати.
Приємна сироваткаСироватка дуже приємна, шкіра після використання зволожена та м’яка. Єдине, що мене трохи турбує, це її аромат, який, на щастя, не сильний.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу