я задоволенийКрем має гелеву консистенцію і не має запаху. У мене нормальна-суха шкіра. Крем чудово пом'якшує та зволожує шкіру, не залишає жирної плівки, не розмазується. Я задоволений цим.
Паличка БалімБальзам у стіку має дуже приємну, м’яку текстуру, яка чудово тане від дотику до шкіри та добре вбирається через деякий час. Він достатньо живить шкіру. Я використовую його на зону навколо очЧитати далі
Чудова гелева консистенція ❤️Я купила цей продукт для своєї доньки. Вона в захваті! Тоніки зазвичай мають водянисту консистенцію, але цей продукт більше схожий на гель, не розтікається між пальцями, чудово зволожує, приЧитати далі
Маска для обличчяМаска для обличчя з двох інгредієнтів. Один рідкий, а один порошковий. У комплекті є пензлик, за допомогою якого маска добре перемішується та наноситься на обличчя. Обличчя після нанесення мЧитати далі
Krem MISSHA👱🏻♀️💜 Мені подобається цей крем. Крем - це один великий ЕКСТРІМ. Він мені настільки сподобався, що я продовжую ним користуватися щодня вже другий рік. Незважаючи на те, що упаковка вигляЧитати далі
приємноТонер прийшов мені на пробу. Сподобалося, шкіра після нього залишилася трохи липкою, але блискучою. У мене чутлива шкіра, але мене ніде не різало.
💆Маска складається з двох частин, добре тримається на шкірі, приємно охолоджує. Шкіра чудова, свіжа після нього. Єдине, що мені завадило, так це легке пощипування/пощипування навколо губ і очЧитати далі
я задоволенийКрем має гелеву консистенцію і не має запаху. У мене нормальна-суха шкіра. Крем чудово пом'якшує та зволожує шкіру, не залишає жирної плівки, не розмазується. Я задоволений цим.