Starsia pletMam 40 rokov, ale krem by som odporucila pre zenu asi 50-60+ rokov. Krem je hutny,dobre premasti a hydratuje. Avsak ja sa rano budim s mastnou zonou pri nose.Mne na moju plet velmi nesadol,aPrečítať viac
Skvelý krém S týmto krémom so veľmi spokojná, používam ho na noc, nakoľko je naozaj výživný, nie je ale ťažký, mastný na pleti príjemný, mám suchú, citlivú pleť a37 rokov, odporúčam je skvelý
Príjemný hydratačný krém Krém je príjemný na pleti, nespôsobuje žiadne podráždenia, na leto super, v zime si myslím, že by bol málo výživný. Mam suchú, citlivú pleť a 37rokov, odporúčam za vyskúšanie určite stojí aPrečítať viac
Tricicabarrier relief creamTento krém mi perfektne sadol. Výborne priľne k pleti. Pleť je hneď upokojená, zjednotená a hydratovaná. Konzistencia je niečo medzi krémom a gélom. Rada odporúčam ďalej.
Denný krémMôj najobľúbenejší krém, objednávam opakovane. Používam ráno spolu s SPF, neupcháva póry a perfektne hydratuje. Má veľmi príjemnú konzistenciu aj vôňu.
Retinol nočný krémTento krém používam už dva roky, bol to môj prvý kórejský produkt a nemôžem naňho dopustiť. Používam ho večer, treba sa s ním naučiť pracovať, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva glow finish. RáPrečítať viac
Výborné zloženieTento veľmi ľahký krém sa výborne vstrebáva, pričom obsahuje (aj podľa INCI decodera) množstvo prospešných látok pre pleť. Zároveň sa mi páči, že neobsahuje alkohol, parabény a ani syntetickPrečítať viac
Super hydratovana pleť Tento krém je úplne super. Rýchlo sa vstrebe a pleť nenecháva mastnú avšak vždy veľmi pekne hydratovanu. Používam ho večer a ráno mám peknú elasticku plet. Niekomu nemusí vyhovovať väčšia huPrečítať viac
Vitamin 75 Maximizing Cream - odporúčam :)Tento krémik som dostala ako vzorku pri poslednom nákupe u ksisters a hneď po prvom použití som si ho zamilovala a objednávam si celé balenie 50 g. Vôňa je veľmi jemná a príjemná, textúra krPrečítať viac
Starsia pletMam 40 rokov, ale krem by som odporucila pre zenu asi 50-60+ rokov. Krem je hutny,dobre premasti a hydratuje. Avsak ja sa rano budim s mastnou zonou pri nose.Mne na moju plet velmi nesadol,aPrečítať viac