Зараз.Крем непоганий, але я бував і кращий. Мене турбує те, що я не відчуваю себе нафарбованим :D У мене після нього немає ні м'якості, ні запаху. Якщо ви розумієте. Так непримітно. Але він непогЧитати далі
.Я очікувала трохи більшого від нічної маски, але як бальзам ця штука на вищому рівні. Гарно забарвлює, має приємну консистенцію та аромат. Обов'язково куплю інші види ♥
Відмінна маскаЧудова консистенція, приємно зволожує, також можна використовувати як крем, наносячи тонким шаром, оскільки швидко вбирається. Рекомендую :)
Крем за вигідною ціноюЦей крем має класичну легку кремову консистенцію. Він добре зволожує, швидко вбирається та залишає на шкірі приємне відчуття зволоження протягом дня. Він не має надмірної парфумерної композиЧитати далі
Відмінний складЦей дуже легкий крем добре вбирається та містить (згідно з декодером INCI) багато корисних для шкіри речовин. Водночас мені подобається, що він не містить спирту, парабенів чи синтетичних сиЧитати далі
Зараз.Крем непоганий, але я бував і кращий. Мене турбує те, що я не відчуваю себе нафарбованим :D У мене після нього немає ні м'якості, ні запаху. Якщо ви розумієте. Так непримітно. Але він непогЧитати далі
.Я очікувала трохи більшого від нічної маски, але як бальзам ця штука на вищому рівні. Гарно забарвлює, має приємну консистенцію та аромат. Обов'язково куплю інші види ♥
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу