ЗволоженняМаска тонка, гарної форми з добре розташованими отворами. При використанні було приємно і прохолодно на обличчі, не щипало. Маска добре зволожила шкіру, після використання вона стала значно Читати далі
ВершкиЯ користуюся цим кремом лише нещодавно, але мушу визнати, що він неймовірно зволожує. Мене трохи турбує запах, але я поступово звикаю до нього, він не надто сильний. Плюс у нього гарна упакоЧитати далі
Дуже добреПодушечки для очей справді гарні, що для мене важливо, вони не печуть після нанесення, з чим я стикалася з іншими брендами, і найголовніше, вони добре тримаються, не ковзають по обличчю та гЧитати далі
Сироватка з койєвою кислотоюНарешті сироватка з койєвою кислотою. Єдине, що допомогло від моїх пігментних плям. Я використала приблизно половину упаковки, і я справді бачу покращення приблизно на 50%.
Ідеально поживнийЦя маска неймовірно поживна. З першого дотику вона не стікає так багато рідини, як інші маски, але вже через кілька хвилин моя дуже суха та чутлива шкіра буквально "слинявиться" від блаженстЧитати далі
Рисова маскаМаска не щипала під час використання, приємно охолоджувала. Після використання моє обличчя стало гладеньким і зволоженим, тон шкіри вирівнявся, а жирність зменшилась. Він не залишав жодних лЧитати далі
рекомендуюМаска з ароматом трав добре трималася на обличчі, відчувала приємну прохолоду під час використання, а шкіра не щипала під час використання. Після використання моє обличчя стало гладким і звоЧитати далі
Підходить для зимиКрем прийшов мені на пробу, вистачило на 3 використання. Швидко вбирається, шкіра розгладжується і стає гарно бархатистою. Однак моя шкіра надзвичайно жирна, і після нанесення на ній залишалЧитати далі
Приємного відпочинку, підкріплення Маска мені сподобалася, шкіра після неї залишилася приємно зволоженою. У мене чутлива шкіра, і часто буває так, що я червонію після того, як спробую новий косметичний продукт, у гірших випадЧитати далі
ЗволоженняМаска тонка, гарної форми з добре розташованими отворами. При використанні було приємно і прохолодно на обличчі, не щипало. Маска добре зволожила шкіру, після використання вона стала значно Читати далі
ВершкиЯ користуюся цим кремом лише нещодавно, але мушу визнати, що він неймовірно зволожує. Мене трохи турбує запах, але я поступово звикаю до нього, він не надто сильний. Плюс у нього гарна упакоЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу